Księgowość

Biuro rachunkowe dla Twojej firmy!

Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w obsłudze małych i średnich firm w zakresie ewidencji księgowych oraz rozliczeń kadr i płac. Obsługujemy firmy we wszelkich formach prawnych prowadzenia działalności gospodarczej. Usługi skierowane są do firm wymagających profesjonalnej współpracy z klientem i wysokiej jakości usług księgowych. Elastycznie dopasowana oferta do określonych potrzeb klienta pozwala skorzystać z usług optymalnie dopasowanych do siebie.

Nasz partner posiada wszelkie uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg, a pracownicy posiadają odpowiednie licencje Ministerstwa Finansów jak również odpowiednie wykształcenie, wiedzę i umiejętności. Posiada również wymagane prawem ubezpieczenie OC.

Naszym celem jest profesjonalna i rzetelna obsługa Klientów. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi oraz konkurencyjne ceny. W trosce o najwyższą jakość usług ściśle współpracujemy z doradcami podatkowymi i biegłymi rewidentami, utrzymując stały przepływ specjalistycznej wiedzy od najlepszych specjalistów.

Biuro specjalizuje się w świadczeniu usług w zakresie:

kompleksowej obsługi księgowej i rachunkowej, kompleksowej obsługi kadrowej, płacowej oraz rozliczeń ZUS,

Zapraszamy do współpracy.  W przypadku pytań prosimy o kontakt:

biuro@friendlyoffice.pl
tel.22 618 07 37
tel.kom.575 220 327